.

Obserwatorzy

niedziela, 16 października 2011

Wymianka

Jakiś czas temu Agnieszka  z http://moja-tworczosc-wlasna.blogspot.com/ miała do oddania książkę na którą ja polowałam,zapisałam się jako pierwsza i zrobiłyśmy sobie małą wymiankę,ja swoją paczkę otrzymałam w piątek,ale nie mogłam się pochwalić bo córcia aparat zakosiła zanim fotki zdążyłam zgrać,ale wreszcie oddała więc się chwalę. Do książki Aga dorzuciła mi słodkości, piękne nici bawełniane do koronki klockowej,i inne przydasie, no i cudownego wykonanego własnoręcznie kwiatka -prawdziwe dzieło sztuki-Agnieszko bardzo Ci dziękuję wszystko jest wspaniałe.

A u mnie Agnieszka wybrała sobie kotki dla swoich córeczek,paczkę wysłałam w piątek rano z lekkim opóźnieniem i mam nadzieję,że dojdzie jutro i wszystko będzie się podobać.

6 komentarzy:

Natajka pisze...

cieszę się bardzo:D i będę wdzięczna za wszelką reklamę;)

Kalisz made pisze...

Całkiem, całkiem ta wymianka, ale kto by się nie pisał na wymankę z Tobą :)Jak coś to pamiętaj , ze pierwsza jestam :D
Ciekawe kiedy zaczniemy tu podziwiać Twoje "klockowe" cudeńka? Jak myślicie Dziewczyny - pewnie jeszcze w tym roku?

Ula pisze...

No i pięknie ! Teraz to będą chocki-klocki !!! Fajna ta wymianka :)

Agus pisze...

Cieszę się, że się podoba:) I że książka trafiła do rąk osoby, która wie co to jest koronka klockowa:) Nici jak najbardziej do koronki i cienkie i grubsze,ale też mogą być do czegoś innego wykorzystane. A to ze styropianu możesz tak jak robi się bombki- karczochy poprzypinać wstążkami i też się świetnie prezentuje.
Paczuszkę dziś odebrałam, ale czekam aż moje gwiazdy pójdą spać,żeby nie widziały:) bo tak sobie umyśliłam, że dopiero dostaną te cudowności na Mikołajki:)) A co! Ale napewno się pochwale :) Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za wymiankę

kasia pisze...

Kasiu jak dostanie się dzieło Twoich łapek to nie ma innej możliwości-MUSI się podobać:)

Kasia :) pisze...

No to się cieszę,że paczuszka dotarła-jak ja kocham ta wymianki.